Een dagtocht naar 40-45 De Musical is een ware belevenis. De Tweede Wereldoorlog betekent voor ons land een zwarte bladzijde in de geschiedenis en heeft op een ingrijpende manier zijn stempel gedrukt op onze samenleving. Het is een tragedie die nooit vergeten mag worden.
Studio 100 brengt een indrukwekkende en meeslepende voorstelling die deze historische periode tot leven brengt. Het technische spektakel alleen al is een reden om te gaan kijken, maar de sterk spelende cast – bestaande uit onder andere Soy Kroon, Dorian Bindels, Babette van Veen, Kees Boot, Renée Fokker en Sjoerd Pleijsier – maakt het plaatje compleet.
40-45 De Musical live meemaken? Boek snel uw arrangement bij Ter Beek Reizen.
zo. 18/05 | za. 20/9 & zo. 26/10 | |
Bus + Premium zitplaats incl. 1 consumptie en één brochure per twee plaatsen | € 152 pp | € 156 pp |
Bus + Zitplaat Rang 1 (geen consumptie en brochure) | € 134 pp | € 139 pp |
Wij berekenen geen reserveringskosten!
In geval van annulering gelden voor deze reis afwijkende bepalingen! Wanneer u op welk moment dan ook deze reis annuleert, dan zijn wij genoodzaakt de kosten van het entreebewijs en de orderkosten aan u door te berekenen. Eventueel kunt u hiervoor een annuleringsverzekering afsluiten. Deze wordt afgesloten bij a.s.r. ik kies zelf
Na vertrek vanaf de laatste opstapplaats rijden we rechtstreeks naar de Midden Nederland Hallen in Barneveld. Circa 1 uur voor aanvang van de voorstelling arriveren we bij het speciaal voor deze musical gebouwde theater.
Een verhaal over twee broers die na het bombardement van Rotterdam elk een andere kant van de strijd kiezen.
Rotterdam, net na de Eerste Wereldoorlog.
Dirk en Louis worden met een jaar verschil geboren.
Ze groeien op in een warm nest.
De broers worden hartsvrienden en niets lijkt hun band te kunnen breken.
Tot het onvermijdelijke gebeurt: de Tweede Wereldoorlog breekt uit en dat laat sporen na in elke huiskamer, in elk gezin.
Ook in het gezin van Dirk en Louis…
40-45, de musical is een indrukwekkende voorstelling vol spectaculaire scènes en verbluffende special effects. Muziek, aangrijpende beelden en meeslepende vertellingen zorgen voor een intense ervaring die u niet onberoerd zal laten.
Wat deze productie echt uniek maakt, is het innovatieve technische concept: het publiek zit op rijdende tribunes en volgt het verhaal via individuele koptelefoons. Hierdoor wordt iedere toeschouwer op een bijzondere en persoonlijke manier in het verhaal gezogen.
Om deze groots opgezette voorstelling mogelijk te maken, is de locatie volledig aangepast aan de specifieke eisen van de show. 40-45, de musical is in elk opzicht een uitzonderlijke productie die de grenzen van het musicalgenre verlegt.
Praktische Informatie:
Duur: De voorstelling duurt ongeveer 2 uur en 15 minuten en wordt zonder pauze gespeeld.
Foyer: In de foyer zijn diverse bars en foodcorners aanwezig. Voorafgaand aan de voorstelling kunt u hier terecht voor een hapje en drankje.
Tijdens de voorstelling: Door het technische concept waarbij de tribunes zich door de ruimte verplaatsen, is het niet altijd mogelijk de zaal te verlaten of terug binnen te komen.
Leeftijdsadvies: De voorstelling is minder geschikt voor kinderen jonger dan 12 jaar.
Toegankelijkheid: Bezoekers met een hoorapparaat of cochleair implantaat kunnen gebruik maken van de ringleiding in het theater. Zet uw toestel op de T-stand om zonder koptelefoon mee te luisteren.
De tribunes zijn uitsluitend via trappen bereikbaar. Indien u minder mobiel bent raden wij u aan een stoel op de Premium rang te reserveren, aangezien deze zich op het onderste gedeelte van de tribune bevinden. Mocht u hier vragen over hebben kunt u natuurlijk contact met ons opnemen.
Na afloop van de voorstelling rijden we weer terug richting Twente.